Nabízím Vám profesionální fotografování Vašeho svatebního dne. Preferuji fotografování celého svatebního dne. Mezi největší výhodu při focení celého dne patří především flexibilní reagování na nepředvídatelné rozmary počasí a také dostatek času na nafocení originálních aranžovaných portrétů. Pokud chcete přeci jenom nafotit pouze část svatby, balíčky společně s cenami Vám rád zašlu na vyžádání.
Informace/Časté dotazy
Kolik stojí nafocení svatby a jaké nabízíte balíčky? Jak si s fotografem domluvím focení naší svatby?
Informace o cenách a jednotlivých balíčcích zasílám na vyžádání. Nejprve mne prosím kontaktujte pomocí kontaktního formuláře s dotazem na Váš termín. Dohodneme si základní informace o Vaší svatbě (kde, kdy, za kolik ...) a já zodpovím Vaše veškeré dotazy. S blížícím termínem Vašeho dne doporučuji domluvit osobní schůzku, kde se domluvíme na všech detailech. Lze podepsat i smlouvu o nafocení svatebního dne.
S jakým předstihem je nutné rezervovat termín pro svatební focení?
Čím dříve si rezervujete termín focení tím lépe. Mám rezervace i rok dopředu, některé svatby ovšem domlouvám i pár týdnů před svatbou.
Kde všude fotíte?
Fotografuji všude, kam si mě pozvete. Doprava v okruhu ± 50 km kolem Jablonného nad Orlicí je zdarma.​​​​​​​ Jinak 5 Kč/1 km od výchozího města.
Nevyhovuje mi ani jeden z balíčků, které jste mi poslal na email. Co mám dělat?
Vždy se snažím se individuálně přizpůsobit zákazníkům. Napište mi od čeho (např. přípravy, obřad ...) po co (krájení dortu, první tanec) chce fotit a já Vám zašlu cenu na Vámi upravený balíček.
Máte někde vystavené fotografie z průběhucelého svatebního dne?
Ano tyto fotografie si můžete prohlédnout na stránkách zde, klikni níže na více alb.

Také by vás mohlo zajímat?

Back to Top